• Kontrast strony

W ramach integracji i adaptacji nowych uczestników w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Człuchowie 6 września 2022 r. został rozegrany mecz piłki nożnej. Spotkanie odbyło się na boisku sportowym zlokalizowanym na terenie ośrodka.

Rozgrywki piłkarskie zostały poprzedzone 10 minutową rozgrzewką. Po jej zakończeniu uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny i rozegrali pomiędzy sobą mecz trwający dwie połowy po 25 minut. Obie drużyny walczyły bardzo ambitnie, nie zabrakło sportowych emocji, a rywalizacja była zacięta i pełna walki. Rozgrywki zakończyły się wynikiem 5:2 dla tzw. „starych” uczestników. Młodzież w trakcie gry wykazała się wielką determinacją i wolą walki.

Mecz miał na celu bliższe poznanie się wszystkich uczestników, propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, oraz wyłonienie reprezentacji na Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej w Gdyni o Puchar Komendanta Pomorskiej WK OHP. Po zakończonym spotkaniu wszyscy uczestnicy biorący w nim udział udali się na czekający na nich poczęstunek w postaci napojów, słodyczy i owoców.