• Kontrast strony

Młodzież z jednostek ZWK OHP w dniu 17.03.2022r. wzięła udział w I Wojewódzkich Mistrzostwach w Mini Koszykówce 3x3, które odbyły się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Łobzie.

Turniej otworzyły władze powiatu łobeskiego: Wicestarosta Krzysztof Gwóźdź, Burmistrz Piotr Ćwikła oraz Zastępca Wojewódzkiego Komendanta ZWK OHP w Szczecinie Marcin Nieradka. Udział w zawodach wzięło 10 zespołów, które wykazały się bardzo wysokim poziomem gry oraz ogromnym zaangażowaniem. Na sali panowała sportowa atmosfera, a w powietrzu wyczuwało się ducha zdrowej rywalizacji. Wychowawcy motywowali swoich podopiecznych stale ich dopingując.

Łobez burmistrz koszykówka

Ostatecznie I Mistrzostwa Województwa w Mini Koszykówce wygrała drużyna z HP 16-6 z Wałcza, na drugim miejscu uplasowała się drużyna z HP 16-14 ze Świnoujścia, na trzecim miejscu drużyna z HP 16-5 ze Szczecina, natomiast czwarte miejsce zdobyli zawodnicy z OSiW 16-4 z Łobza.

Łobez drużyna

Zwycięzcom gratulujemy wygranej, a wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za uczciwą rywalizację.

Tekst i zdjęcia: Jowita Nadobna- Pedagog, OSiW 16-4 Łobez