• Kontrast strony

W gościnnych murach łomżyńskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 27 kwietnia 2022 r. rywalizowali finaliści Wojewódzkiego Konkursu „Sprawny w zawodzie” w kategorii mechanik pojazdów samochodowych. Miejsce I zajął Maciej Piaskowski z Hufca Pracy w Kolnie, II – Cezary Kozikowski z Hufca Pracy w Grajewie, na III uplasował się Paweł Sadkowski  z OSiW OHP w Wasilkowie.

Do zmagań, pod okiem instruktorów praktycznej nauki zawodu,  stanęło 7 reprezentantów jednostek opiekuńczo-wychowawczych Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Białymstoku.

W pierwszej części należało rozwiązać test jednokrotnego wyboru składający się z 40 pytań obejmujących swoim zakresem wiadomości i umiejętności właściwe dla kwalifikacji w turniejowej specjalizacji. Następnie obyła się część praktyczna, podczas której, każdy z uczestników miał do wykonania indywidualne zadanie.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy, a zwycięzcy życzymy powodzenia na szczeblu centralnym.