• Kontrast strony

Lekcja wychowania fizycznego, to świetna forma aktywności sportowej. Zawody organizowane na tejże lekcji są doskonałą integracją młodzieży i propagowaniem aktywnego trybu życia, która uczy zdrowej rywalizacji. Sportowe zmagania z tenisa stołowego pt. „Niepodległościowy Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Hufca”, przeprowadzone były w świetlicy Hufca Pracy w Zambrowie w dniach 28 października i 4 listpada 2021 roku.

Uczestnikami byli uczniowie klas II oraz III Branżowej Szkoły I st. Nr 3 w Zambrowie. Młodzież podzielona została na dwie grupy – dziewcząt i chłopców – które rywalizowały ze sobą w systemie „każdy z każdym” do trzech wygranych setów. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali wychowawcy Hufca i nauczyciele wychowania fizycznego: Zbigniew Turowski oraz Marek Pietranik. Po długiej i zaciętej grze w kategorii dziewcząt I miejsce wywalczyła Natalia Ostasiuk, II miejsce zdobyła Natalia Kaczyńska, a III miejsce przypadło Wiktorii Grudzińskiej. Natomiast 4 listopada 2021 r. w kategorii chłopców na I miejscu wylansował się Piotr Pietrzak, II miejsce otrzymał Kacper Rostkowski, walkę o trzecie miejsce wygrał Jakub Modzelewski. Wszystkim uczestnikom gratulujemy! Zwycięzcy otrzymali tematyczne statuetki, dyplomy oraz podziękowania za sportową rywalizację i zaangażowanie w grę.