• Kontrast strony

W ramach współpracy Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Wasilkowie oraz Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej 12 czerwca br. odbył się towarzyski mecz piłki nożnej. W przedsięwzięciu uczestniczyli uczniowie III klasy szkoły zawodowej z Dąbrowy Białostockiej oraz uczestnicy OSiW. Funkcję sędziego pełnili: wychowawca OSiW, Mirosław Kaczyński, oraz nauczyciel wychowania fizycznego z zaprzyjaźnionej szkoły, Piotr Nakoneczny.

Po przypomnieniu zasad fair play drużyny rozpoczęły grę. Wokół boiska zgromadzili się pozostali uczestnicy ośrodka, aby wspomóc swoich kolegów gorącym dopingiem. Poziom gry był iście mistrzowski. Jak przy wszystkich rozgrywkach sportowych emocje były niesamowite, nie zabrakło akcji rodem ze stadionu narodowego. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 2:1 dla gości, ale piłkarze z OSiW zagrzewani do walki przez kolegów, w drugiej połowie wyrównali wynik, a na kilka chwil przed końcem wyszli na prowadzenie i tym samym mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy.

Po chwili wytchnienia po emocjonującym spotkaniu odbyło się podsumowanie, rozdanie pamiątkowych dyplomów, którego dokonała kierownik OSiW, Małgorzata Jarczewska. Był to również czas na podzielenie się refleksją na temat dotychczasowej współpracy. Z uwagi na fakt, iż uczniowie z Dąbrowy Białostockiej już wkrótce zakończą naukę w szkole zawodowej i staną do egzaminu czeladniczego, uczestnicy oraz kadra OSiW życzyli im powodzenia i wielu sukcesów.

bty osiw mecztowarzyski 20062018 02

Autor tekstu i zdjęć: Elżbieta Kochanowicz-Klej - st. wychowawca OSiW w Wasilkowie