• Kontrast strony

30 maja 2018 r. w łomżyńskiej kręgielni odbył się turniej gry w bowling w kategorii drużynowej oraz indywidualnej. Do zawodów zgłosiły swoich reprezentantów szkoły współpracujące z Hufcem Pracy w Łomży: tj. BS I Stopnia ZDZ w Łomży, BS I Stopnia w Jedwabnem oraz Zespół Szkół SWEiRP w Łomży. W imprezie uczestniczyło 14 zawodników.

Po rozegraniu 10 rund w jednej grze wyłonieni zostali zwycięzcy tej edycji turnieju. Wygrała drużyna reprezentująca BS I Stopnia ZDZ w Łomży. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowy puchar oraz dyplom. II miejsce wywalczyli uczniowie z BS I Stopnia w Jedwabnem, a trzecie zawodnicy z ZS SWEiRP w Łomży. W kategorii indywidualnej, młodzież która wywalczyła miejsca na podium otrzymała medale i pamiątkowe dyplomy.

Autor tekstu i zdjęcia: August Mrozowicz - st. wychowawca Hufca Pracy w Łomży